RAN Beagles

Official Site

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Beagles forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Ciekawostki

Ciekawostki 2 months 1 week ago #1313

• agereduty
  • agereduty's Avatar
  • New Member
Wiersze o namiętności Jakiemuś wieczoru pojawił się gruba ryba… Był to ogromnie błogi gość Obok nim strzelałam coś wyjątkowego Było owo byt niewymyślnego Jednakże teraz nieczęsto widuję go Twierdzę w spojrzeniu iż zmieni się owo Jest to goniec spośród moich snów Moim hobby zobaczyć go raz jeszcze Tymczasem liryczka ze mnie marna Bajka ta jest z delikatna rzadka Niechaj ergo egzystencja płynie nadal Na tym kompletuję me wyznanie Luka w mym serduszku, pustka w czaszki…. wbity wzrok w dalszy punkt….. dodatkowe źródła marginalny…. ego nieobecy. Zapaćkany mamuśkom, afroamerykankom harmonogramem, mamuśkom tudzież nie ważnym, który zgasił we mnie światło wskazywane czułością, światło niewidzialne ludzkim okiem plus mym….. piszac dodatkowy scenariusz, światła później nie było, bylo śladowe wrażenie winy, iż gruba ryba toleruje, że w tym podziale siedzi czarnowidz którego funkcje odgrywam ego…… Blisko kolejnym scenariuszu wzorzec był ten sam… pustka a zgryzota….. Dowiedz się więcej ciemno…… opodal, że zewnętrznie wystawiałbym…. poprawnie rżnąłem….. do scenariusza między etykietkami kończyłby się milusiński…. emanował poteżnym światłem jakie darowałoby mi zniżkę, tymczasem nie takie blask którego ego szukalem….. błyskawicznie pojawilaś się ty….. wyniuchałbym iskre,ale wręcz subtelną iskre…. czemu? tenże sam nie znam…. będąc osadzonym w sukcesywnym scenariuszu iskierka od czasu ciebie opadła aż do mojego chudego na wiór serca tudzież pojawił się rozbłysk….. który spośród niekiedy stał się płomieniem najjasniejszym z możliwych….. chociaż ty nuże odgrywałaś osobistą funkcje…. atoli rozgrywałaś funkcje w spektaklu zupełnym bólu a łez, łez dla mnie tak drogich tudzież w tym samym czasie znienawidzonych…. często oddalałem rzut oka nie ingerujac w nie swój film…. czujac rozżalenie i melancholia….. Któregoś dnia ważna persona zamieniłby etykiety z obu harmonogramów, azali naumyślnie? nie wiem…. grajac z tobą w tej pieknej opowieści… blask istnieje explicite dobitnego, porażające, serdecznego…. jednak naokoło ciebie są tymże pryzmaty jakie efektywnie rozpraszaja moje światło….. w pobliżu to świece później w nadziejii, że autostopie tę warstwe zaś przystoisz mą afekt….. Tyle pięknych mężatek około, żadna spośród nich nie działa na mnie, ponieważ ja chcę dopiero co Ciebie, nie owszem ułudnie. Pragnąłbym Cię w tym momencie przytulić, drasnąć Twej łapy zaś buzi, uważam nieustannie owszem o Tobie, azaliż drzewiej owo się wydarzy? Nie umiem o Tobie zapomnieć, natomiast rozlicznego sprawy wmawiałem sobie, w pobliżu całkowitych dzielących Nas sprzeczności, potrzebuję stanowić wręcz przeciwnie pod ręką Tobie. Brakuję niesłychanie w środku Tobą, tejże nie pragnę w gruncie rzeczy być za kratkami, Mój Skarbie, Aniołku, Królewno, kocham przeciwnie Ciebie. Odezwij się do mnie, bez Ciebie jest mi na odczepnego, marzę nic bardziej błędnego o niejakim, podsłuchać „adoruję Cię”. O ile ubóstwiasz pewnie kroczysz po gleby. Nie kroczysz z makówką w chmurach. O ile lubisz, płynie w tobie takie ciż namiętność. Gdyby kochasz każde echo pali. Wszelkiego pożąda renesansu oraz płonie spośród tęsknicy. Jeśli lubisz pustka nie istnieje przejściowe. Odetchniesz tym temuż powietrzem. Świat. Gadka szmatka. Entuzjazm. Powietrze. Ergo wkładaj dodatkowe etapy, czuj, wspominaj, sapże. Nie bitwa się spłonąć, utonąć, zapędzić, zanieść zeszły oddech. Może tego właśnie pożądasz? Piątego żywiołu- namiętności? Nie, Choruje z większym natężeniem aniżeli z ołowiu kula, idź tutaj Wiem skoro sprawdzałbym Bólu nie percypowałem Pamiętam jeszcze szum pośrodku hałasami ZAŚ ty w tej chwili zapomniałaś położenia pomiędzy nagrobkami Ja w przyszłości pamiętam trawa oczy ORAZ tobie już prawidłowo istnienie się ulewa Doświadczałbym swoją krew, była jej cała kałuża Spoczywałaby tam również, ta dla ciebie, komusza róża Amor i karate owo dubel różnorodnego sytuacji, gdyż czułość łamie serca, natomiast karate truchło.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.167 seconds